DENAS NA KOV-ZÁKLAD antikorozní barva na kov, 0840 červenohnědá, 700 g + Dárek: Míchátko na barvu ZDARMA

Kód: 0020003
Značka: DENAS
198 Kč / ks 164 Kč bez DPH 283 Kč / 1 kg
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Základní antikorozní vodou ředitelná barva na kovy - červenohnědá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní nátěry ocelových, hliníkových a pozinkovaných konstrukcí v interiéru a exteriéru. Barva je vhodná pro základní nátěry kovových střech, klempířských konstrukcí a prvků-i na čerstvý pozink, ocelových plotů a mostů, sloupů, zábradlí, potrubních systémů a dalších konstrukcí ve výstavbě i při renovaci.

Barva má vynikající antikorozní vlastnosti, soudržnost s kovovými podklady, chemickou odolnost a dlouhou životnost. Barvu lze použít i na částečně zkorodovaný povrch.

DENAS ANTIKOR NA KOV ZÁKLAD je základní antikorozní vodou ředitelná jednosložková barva formulovaná na bázi akrylátové disperze. Obsahuje antikorozní pigment zinkfosfát, barevné pigmenty, jemná plniva, biocidní prostředky, koalescenty, modifikátory reologie a další přísady upravující její vlastnosti. Jako ředidlo obsahuje vodu a malé množství rozpouštědel na bázi glykoléterů, neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla ani lakový benzin.

Nanášení barvy:
Barva se nanáší štětcem, válečkem nebo stříkáním v dodávané konzistenci bez ředění. Aplikuje se v jedné nebo dvou vrstvách s odstupem min. 4 hodiny mezi jednotlivými nátěry. Teplota vzduchu a podkladu při nanášení a schnutí nesmí poklesnout pod +10°C.

Pracovní postup:
Podklad musí být suchý a zbavený všech mechanických nečistot i mastnoty, zbytků nesoudržných a starých nátěrů. Barva se nanáší štětcem, válečkem nebo stříkáním v 1–2 vrstvách s odstupem min. 4 hod. mezi jednotlivými nátěry. Pro vrchní nátěry doporučujeme použít vodou ředitelnou barvu DENAS UNIVERZÁL dostupnou v matném i lesklém pro vedení a široké škále odstínů. Minimální teplota při aplikaci a schnutí nátěru je +10 °C a vzdušné vlhkosti do 70 %

Vydatnost:
6 - 8 m2 / kg na jednu vrstvu

Skladování:
Barva se skladuje v původních obalech při teplotách +5až + 25 °C, skladovatelnost min. 36 měsíců od data výroby. Barva nesmí zmrznout!

Vydatnost:
6 - 8 m2 / kg na jednu vrstvu

Balení:
0,7 kg

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní vodou ředitelné nátěry na kov
Barva: červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: