DENAS BARVA NA KOVY 2v1 antikorozní rychleschnoucí barva, 0840 červenohnědá, 700 g + Dárek: Míchátko na barvu ZDARMA

Kód: 0020010
Bez možnosti dalších slev discount-0
Značka: DENAS
270 Kč
denas2v1
270 Kč 202 Kč / ks 167 Kč bez DPH 289 Kč / 1 kg
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

ZBOŽÍ PO EXPIRACI - EXPIRACE 04/2023.

Samozákladující antikorozní rychleschnoucí vodou ředitelná jednovrstvá barva - červenohnědá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZBOŽÍ PO EXPIRACI - EXPIRACE 04/2023.

Povrchové úpravy kovových konstrukcí, kovových střech, klempířských prvků-i na čerstvý pozink, ocelových plotů, okapů, balkónových zábradlí, stožárů, sloupů osvětlení, kontejnerů, strojů a jiných kovových materiálů ve výstavbě a renovaci.

Barva má vynikající přídržnost k oceli, pozinkovanému plechu a hliníku, velmi rychlé schnutí, výborné antikorozní vlastnosti, chemickou odolnost, odolnost proti působení UV záření a povětrnostním vlivům.

DENAS NA KOVY 2V1 je jednosložková vodou ředitelná rychleschnoucí jednovrstvá barva formulovaná na bázi akrylátové disperze. Obsahuje antikorozní pigment modifikovaný zinkfosfát, barevné pigmenty, jemná plniva, biocidní prostředky, koalescenty a další přísady upravující její vlastnosti. Jako ředidlo obsahuje vodu a malé množství rozpouštědel na bázi glykoléterů, neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla ani lakový benzín.

Nanášení barvy:
Výrobek se dodává v konzistenci pro nanášení štětcem, válečkem nebo vzduchovým stříkáním. Teplota vzduchu a podkladu při nanášení a schnutí nátěru nesmí poklesnout pod + 10 °C.

Pracovní postup:
Podklad musí být suchý, zbavené všech nečistot, mastnoty a zbytků starých, nesoudržných nátěrů. Barva se dodává v konzistenci pro nanášení štětcem a válečkem. Při stříkání je možno přiředit 5% vody. Barva se aplikuje ve 2–3 vrstvách s odstupem min. 4 hod. mezi jednotlivými nátěry. Minimální teplota při aplikaci a schnutí nátěru je +10 °C a vzdušné vlhkosti do 70 %.

Vydatnost:
6 - 8 m2 / kg na jednu vrstvu

Skladování:
Barva se skladuje v původních obalech při teplotách +5až + 25 °C, skladovatelnost min. 36 měsíců od data výroby. Barva nesmí zmrznout!

Vydatnost:
6 - 8 m2 / kg na jednu vrstvu

Balení:
0,7 kg

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodou ředitelné nátěry na kov 2v1
Barva: červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: