MÍCHÁNÍ BAREV

Míchání provádíme na naší pobočce ve Zlíně na počkání. Veškeré míchané barvy si můžete vyzvednout osobně u nás na pobočce, nebo objednat standartní cestou přes e-shop se zasláním vámi vybranou přepravní společností. Míchané barvy nezasíláme na dobírku! Požadujeme vždy platbu předem, a to buď online platební kartou nebo převodem na náš účet.

Na naší prodejně si můžete pohodlně vybrat z tisíců odstínů z mnoha vzorníků, případně si vybrat online z níže uvedených vzorníků. Mějte prosím na paměti, že barvy v originální podobě se mohou lišit od barev zobrazených na monitoru!

Jaké produkty Vám umíme namíchat?

  • INTERIÉROVÉ BARVY
  • FASÁDNÍ BARVY
  • OMÍTKY
  • PENETRACE
  • BARVY A LAZURY NA DŘEVO
  • ZÁKLADNÍ, VRCHNÍ A SAMOZÁKLADUJÍCÍ BARVY NA KOV
  • BARVY NA BETON A PODLAHY
  • LAZURY
  • OLEJE

 

Podle čeho mícháme?

Upozorňujeme, že ne všechny odstíny jdou míchat do konkrétní barvy, doporučujeme vše napřed konzultovat emailem na adrese info@nejlepsibarvy.cz nebo na telefonu 571110656. 
 
POZOR - VZORKOVNICE NA MONITORU POČÍTAČE NEBO DISPLEJI TELEFONU NIKDY NENAHRADÍ FYZICKÝ VZORNÍK! Zobrazení barevného odstínu na monitoru počítače nikdy nebude přesně odpovídat skutečné podobě v realitě. Doporučujeme požadovanou barvu posoudit pomocí fyzického vzorníku barev. Vzorkovnice je možné zakoupit ZDE, nebo zapůjčit, po složení kauce, u nás na prodejně.   
 
Doporučujeme využít službu ZAPUJCENI-banner- vzorníky Vám zašleme až k vám domů. Službu nabízíme, při splnění podmínek, ZDARMA. Více o službě se dozvíte ZDE.
 
 

Jak objednat míchanou barvu?

Vyberte si z již připravených několika stovek odstínů míchaných produktů v sekci MÍCHANÉ BARVY. 

Pokud by Vám předpřipravené odstíny nevyhovovaly a chtěli jste objednat odstín jiný, nebo natónovat produkt, který nemáme uveden v sekci MÍCHANÉ BARVY, kontaktujte nás přes chatbox, emailem nebo telefonicky, pokusíme se spolu najít řešení.

Upozorňujeme, že v případě tónování barev na tónovacím zařízení se jedná o produkt připravovaný na zakázku, nevztahuje se na něj tedy zákonná lhůta 14-ti dnů na odstoupení od kupní smlouvy. Děkujeme za pochopení.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení