BLACK FRIDAY 2021 - 10% SLEVA NA VŠE

Black Friday 2021? Ano!

I na našem e-shopu www.nejlepsibarvy.cz si od pátku 26.11.2021 do neděle 28.11.2021 užijete oblíbeného nákupního svátku BLACK FRIDAY.

V pondělí 29.11.2021 pak plynule přecházíme do dalšího nákupního svátku CYBER MONDAY. Během celé této doby, tedy 4 dnů, Vám nabízíme zakoupení veškerého* zboží

 

se slevou 10%

Není v tom žádná finta, ani marketingový podvod. Ne, nezdražili jsme pár dnů před akcí, abychom teď zlevnili. 

banner-blackfriday

 

Opravdu je to tak. 10% na vše, s výjimkou 2 kategorií, a to "Stříkací technika" a "Výprodej". V těchto dvou případech opravdu slevu dát nemůžeme, ale věříme, že si ji dostatečně užijete u veškerého ostatního zboží. A že je ho požehnaně. 

Co pro získání slevy udělat? Je to jednoduché. V prvním kroku košíku stačí vložit

 

slevový kód "SLEVA10"

Sleva není podmíněna žádnou minimální výší nákupu a lze ji použít opakovaně.

Věříme, že Vám touto akcí uděláme radost a že si nákup užijete, tak jako my. 

Vaše Nejlepšíbarvy.cz

nejlepsibarvy.czlogo 

 

 

Slevu je možné kombinovat se zákaznickým věrnostním a objemovým slevovým programem, slevy lze sčítat. Maximální výše slevy je však vždy 10%. Slevu není možné uplatnit na zboží z kategorie "Technika" a "Výprodej". Vyhrazujeme si právo kdykoliv slevovou akci ukončit bez udání důvodu. Vyhrazujeme si právo u podezřelých objednávek, objednávek zjevně chybných, či objednávek se zjevně chybně nastavenou cenou či slevou, nebo objednávek u kterých došlo zjevně k technické chybě na straně prodávajícího, tyto objednávky stornovat, na základě článku III., odstavce 8 VOP.