Míchání barev

Vážení zákazníci, s novým rokem 2020 jsem pro Vás připravili možnost zakoupit si velmi jednoduchým způsobem tónované (míchané) varianty vybraných produktů.

Jedná se o syntetické nátěrové hmoty na kov i dřevo, které jsme pro Vás připravili v odstínech RAL, ale i v odstínech kovářských barev a metalízách a to ve všech variantách (Unicoat SM, Soldecol HG, Soldecol PUR HG, Solecol PUR SG). Dále pak malířské barvy otěruvzdorné (Hetline LF), omyvatelné (Brillant 100, Superwash, Vinyl), interiérová i fasádní penetrace (UP-Grund), lazury (HET Soldecol lazura premium i HET Soldecol lazura  forte) a v neposlední řadě i dvousložkové epoxidové nátěry (Epoxy M a Epoxy SG).

Tónovanou variantu jednoduše vložíte do nákupního košíku a objednáte jako jakýkoliv jiný produkt. Všechny míchané produkty naleznete v sekci MÍCHANÉ BARVY.

color-infinity-abstract-art-by-sharon-cummings-sharon-cummings

Upozorňujeme však, že se jedná vždy o produkt připravovaný na zakázku na tónovacím zařízení a u takového tedy není možno využít zákonnou 14-ti denní lhůtu na odstoupení od kupní smlouvy. Současně si vyhrazujeme právo neumožnit u tohoto produktu nákup na dobírku. Děkujeme za pochopení.