Míchání barev

Vážení zákazníci, s novým rokem 2020 jsem pro Vás připravili možnost zakoupit si velmi jednoduchým způsobem tónované (míchané) varianty vybraných produktů.

Jedná se o syntetické nátěrové hmoty na kov i dřevo, které jsme pro Vás připravili v odstínech RAL, ale i v odstínech kovářských barev a metalízách a to ve všech variantách (Unicoat SM, Soldecol HG, Soldecol PUR HG, Solecol PUR SG). Dále pak malířské barvy otěruvzdorné (Hetline LF), omyvatelné (Brillant 100, Superwash, Vinyl), interiérová i fasádní penetrace (UP-Grund), lazury (HET Soldecol lazura premium i HET Soldecol lazura  forte) a v neposlední řadě i dvousložkové epoxidové nátěry (Epoxy M a Epoxy SG).

Tónovanou variantu jednoduše vložíte do nákupního košíku a objednáte jako jakýkoliv jiný produkt. Všechny míchané produkty naleznete v sekci MÍCHANÉ BARVY.

color-infinity-abstract-art-by-sharon-cummings-sharon-cummings

Upozorňujeme však, že se jedná vždy o produkt připravovaný na zakázku na tónovacím zařízení a u takového tedy není možno využít zákonnou 14-ti denní lhůtu na odstoupení od kupní smlouvy. Současně si vyhrazujeme právo neumožnit u tohoto produktu nákup na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení