DENAS BARVA NA KOVY 2v1 antikorozní rychleschnoucí barva, 0100 bílá, 700 g + Dárek: Míchátko na barvu ZDARMA

Kód: 0020004
270 Kč / ks 223 Kč bez DPH 386 Kč / 1 kg
Skladem

Samozákladující antikorozní rychleschnoucí vodou ředitelná jednovrstvá barva - bílá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povrchové úpravy kovových konstrukcí, kovových střech, klempířských prvků-i na čerstvý pozink, ocelových plotů, okapů, balkónových zábradlí, stožárů, sloupů osvětlení, kontejnerů, strojů a jiných kovových materiálů ve výstavbě a renovaci.

Barva má vynikající přídržnost k oceli, pozinkovanému plechu a hliníku, velmi rychlé schnutí, výborné antikorozní vlastnosti, chemickou odolnost, odolnost proti působení UV záření a povětrnostním vlivům.

DENAS NA KOVY 2V1 je jednosložková vodou ředitelná rychleschnoucí jednovrstvá barva formulovaná na bázi akrylátové disperze. Obsahuje antikorozní pigment modifikovaný zinkfosfát, barevné pigmenty, jemná plniva, biocidní prostředky, koalescenty a další přísady upravující její vlastnosti. Jako ředidlo obsahuje vodu a malé množství rozpouštědel na bázi glykoléterů, neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla ani lakový benzín.

Nanášení barvy:
Výrobek se dodává v konzistenci pro nanášení štětcem, válečkem nebo vzduchovým stříkáním. Teplota vzduchu a podkladu při nanášení a schnutí nátěru nesmí poklesnout pod + 10 °C.

Pracovní postup:
Podklad musí být suchý, zbavené všech nečistot, mastnoty a zbytků starých, nesoudržných nátěrů. Barva se dodává v konzistenci pro nanášení štětcem a válečkem. Při stříkání je možno přiředit 5% vody. Barva se aplikuje ve 2–3 vrstvách s odstupem min. 4 hod. mezi jednotlivými nátěry. Minimální teplota při aplikaci a schnutí nátěru je +10 °C a vzdušné vlhkosti do 70 %.

Vydatnost:
6 - 8 m2 / kg na jednu vrstvu

Skladování:
Barva se skladuje v původních obalech při teplotách +5až + 25 °C, skladovatelnost min. 36 měsíců od data výroby. Barva nesmí zmrznout!

Vydatnost:
6 - 8 m2 / kg na jednu vrstvu

Balení:
0,7 kg

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení