Kährs Satin oil bezbarvý 1l

Kód: 8000037
Značka: KÄHRS
909 Kč / ks 751 Kč bez DPH 909 Kč / 1 l
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Kährs Satin oil bezbarvý je pečující prostředek obsahující lněný olej, minerální olej, upravené přírodní pryskyřice a vonné látky. Nanáší se po pokládce podlah Káhrs a dále 3-4x ročně, podle potřeby a typu využití, v tenké vrstvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Satin olej se používá pro ošetření podlah s povrchovou úpravou přírodní olej.Obsažené látky jsou lněný olej,minerální olej,upravená přírodní pryskyřice,vysoušedla a vonné látky.Je bezolovnatý a neobsahuje další těžké jedovaté kovy,dioxin a formaldehyd. Obsažené rozpouštědlo je technický benzín (kerozin bez zápachu). Ošetření saténovým olejem musí proběhnout bezprostředně po pokládce podlahy a poté 3x až 4x ročně.

Návod na použití:

Obytná zóna - ruční údržba:
Dřevěnou podlahu nejprve vyčistíme čističem a mopem nebo měkkým bavlněným hadříkem, který řádně vyždímáme v kbelíku s vodou (jen jemně navlhčíme). Podlaha musí být za minutu opět suchá.

Potom postříkáme podlahu Satin olejem z rozprašovače v tenké vrstvě po směru vláken a vetřeme buď balněným hadříkem nebo suchým mopem. Za hodinu parkety vyleštíme po směru vláken pomocí nového suchého bavlněného hadříku. Během zasychání po podlaze nechoďte. Asi po 5 hodinách schnutí je možno podlahu plně zatížit. Satin olej je velmi výživný a maximálně odolný. Pro údržbu je vhodné používat jej 3-4x ročně. Podle savosti dřeva postačí 1l na cca 300 m2.

Průmyslová zóna - ruční údržba:
Dřevěnou podlahu nejprve vyčistíme čističem a mopem nebo měkkým bavlněným hadříkem, který řádně vyždímáme v kbelíku s vodou (jen jemně navhlčíme). Podlaha musí být za minutu opět suchá.

Potom vyleštíme podlahu pomocí talířové brusky s padem (leštičky) tak, že savý hadřík s troškou Satin oleje natáhneme přes podušku. Potom necháme Satin olej asi 6 hodin zaschnout. Během zasychání po podlaze nechoďte. Při silném zašpinění naneseme Satin olej rovnoměrně talířovou bruskou a zelenou čistící poduškou. Asi po 30 minutách setřeme podlahu savým hadrem a nakonec nasucho vyleštíme bavlněným hadříkem, který podložíme pod podušku. Spotřeba 1 l na cca 80 m2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: