Spolchemie

Webová stránka značky: Spolchemie

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost v Ústí nad Labem patří přes 160 let ke klíčovým hráčům evropského chemického průmyslu. Výroba společnosti je vnitřně plně integrovaná, šetrná vůči životnímu prostředí a využívá vlastní patentovou technologii.

Podnikání ve výrobě epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů a hydroxidů a speciálních chemických derivátů jde ruku v ruce s ochranou životního prostředí a udržitelnosti výroby. Jako první na světě získali mezinárodně uznávaný environmentální certifikát EPD pro epoxidovou pryskyřici.

Strategicky výhodná poloha v srdci Evropy spolu s vysokou odborností, profesní kvalitou zaměstnanců a po mnoho let budovanou celosvětovou distribuční sítí jsou klíčovými základními kameny, na nichž úspěch společnosti stojí. Přes 80% produkce vyváží do 80 zemí 5 kontinentů, předvším na vysoce konkurenční a náročné trhy západní Evropy, a jsou dlouhodobě jedním z největších exportérů v Úteckém kraji i České republice

1 položek celkem
SADURIT Z1 šedý + TVRDIDLO telalit sada 20+5 kg
ZDARMAZDARMA
5 545 Kč / ks

Vrchní probarvený nátěr na beton s vysokou mechanickou a chemickou odolností, vhodný pro interiéry i exteriéry

Kód: 0060352

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení