Spolchemie

Webová stránka značky: Spolchemie

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost v Ústí nad Labem patří přes 160 let ke klíčovým hráčům evropského chemického průmyslu. Výroba společnosti je vnitřně plně integrovaná, šetrná vůči životnímu prostředí a využívá vlastní patentovou technologii.

Podnikání ve výrobě epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů a hydroxidů a speciálních chemických derivátů jde ruku v ruce s ochranou životního prostředí a udržitelnosti výroby. Jako první na světě získali mezinárodně uznávaný environmentální certifikát EPD pro epoxidovou pryskyřici.

Strategicky výhodná poloha v srdci Evropy spolu s vysokou odborností, profesní kvalitou zaměstnanců a po mnoho let budovanou celosvětovou distribuční sítí jsou klíčovými základními kameny, na nichž úspěch společnosti stojí. Přes 80% produkce vyváží do 80 zemí 5 kontinentů, předvším na vysoce konkurenční a náročné trhy západní Evropy, a jsou dlouhodobě jedním z největších exportérů v Úteckém kraji i České republice

1 položek celkem
SADURIT Z1 šedý + TVRDIDLO telalit sada 20+5 kg
ZDARMAZDARMA
5 983 Kč / ks

Vrchní probarvený nátěr na beton s vysokou mechanickou a chemickou odolností, vhodný pro interiéry i exteriéry

Kód: 0060352

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem